| پنج شنبه 10 خرداد 1403 |

"
تعداد 1 در 1 صفحه یافت گردید
506
0
تعاونی مسکن

قوانین و شرایط استفاده از امکانات وب سایت تعاونی

کاربر عزیز؛ ضمن تشکر از بازدید شما از  وب سایت تعاونی ، سعی ما همواره براین است تا تجربه مثبت و خوشایندی را همراه با آگاهی، برای شما در سامانه اعضا تعاونی  ایجاد نماییم.

کاربر گرامی، به اطلاع میرساند هرشیوه استفاده از این وب سایت، شامل مرور و وب گردی، و ثبت نام در سایت و پرداخت آنلاین، به معنای قبول تمامی شرایط مندرج در بخش شرایط و قوانین این سایت می باشد. لذا خواهشمندیم جهت آگاهی کامل و بهره وری این قوایین و شرایط را به دقت مطالعه فرمایید.

قانون کلی تمامی روال و فرآیندهای پرداخت اینترنتی این سایت مطابق و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و کابر این وب سایت نیز موظف به رعایت و پیروی از این قوانین می باشد. این تعاونی  مختار است باتوجه به تغییر قوانین، این شرایط و قوانین جدید را در همین صفحه به روز رسانی کند و شما آگاه هستید که استفاده روزمره و مستمر شما، به منزله پذیرش و قبول هرگونه تغییرات خواهد بود.

 

اصطلاحات مورد استفاده در وب سایت

واژه هایی که در بخش قوانین و شرایط مورد استفاده قرار میگیرند، به عنوان اصطلاحات تعریف میشوند.
درگاهمنظور همان درگاه اینترنتی پرداخت آنلاین است که فقط از آدرس  وب سایت تعاونی و صفحات زیرمجموعه آن مورد استفاده قرار میگیرد.

عضواعضاء شرکت تعاونی که از امکانات این سایت به هر شکل استفاده میکنند.

 

رعایت حریم شخصی

این تعاونی  خود را ملزم و متعهد به احترام، رعایت و حفظ حریم شخصی تمامی اعضا خود می داند، این کمترین پاسخ ما به اعتماد شما است.

این تعاونی  تعهد می نماید تمامی اطلاعاتی که کاربرانش در وب سایت درج می نمایند، حفظ نموده و آن اطلاعات را به غیر واگذار ننماید. در این راستا، شرکت تعاونی  در حد توانمندی از تکنولوژی روز برای ایجاد ارتباط ایمن و پرداخت امن شما کاربران گرامی استفاده خواهد نمود، و تلاش ما همواره بر این است به صورت پایدار، با تعهد به اعتماد شما کاربران محترم، رضایت و آسودگی خاطر در خرید اینترنتی را برای شما به ارمغان آوریم.


ارتباط الکترونیک با مشتری

این تعاونی  تنها از آدرس ایمیلی که در صفحه تماس با ما نیز قید شده با مشتریان خود ارتباط خواهد داشت. لذا هرگونه ایمیل دریافتی در خصوص خدمات و امکانات  از دیگر آدرس ها، مربوط به تعاونی  نخواهد بود و هرنوع سوء استفاده از نام این شرکت تعاونی پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پرداخت اینترنتی مبالغ بدهی از طریق درگاه

روند پرداخت بدهی  و مشاهده رسید آن به صورت آنی صورت میگیرد و کاربر میتواند در هر ساعتی از شبانه روز پرداخت را انجام دهد.

در صورتی که به هر علتی پرداخت ناموفق بود  در بازه زمانی انتخابی 72 ساعته مبلغ به حساب عضو مسترد می گردد در غیر اینصورت می توانید مراتب را از طریق دفتر تعاونی پیگیری نمایید .

لازم است کاربر مشخصات و اطلاعات خود را از قبیل آدرس، شماره های تلفن، کد پستی، به دقت درج نماید و ورود و درج اطلاعات در حساب کاربری به معنای تایید اطلاعات وارد شده توسط عضو و آگاهی و قبول شرایط این وب سایت میباشد.

در صورت درج ناقص یا نادرست اطلاعات، مسئولیت آن به عهده عضو خواهد بود .

 

متن پیام

منوی اعضا
نام کاربری:
رمز عبور:
پیشرفت پروژه ها
مهمترین خبرها
ارتباط با مدیران تعاونی
برای استفاده از این خدمت وارد سامانه شوید
© 2019 - کلیه حقوق متعلق به شرکت تعاونی مسکن آوین مسکن سپهر است.
طراحی و برنامه نویسی گروه نرم افزاری آرین 
Top